Carper Shop - магазин дизайнерського одягу для коропятників та риболовів. Футболки. Товстовки. Кепки.

Коропова Футболка "Я не товстий, Я - Коропятник"


  • 400.00 грн.

Виглядати стильним і прикольним на вечірці або на улюбленій риболовлі легко, зробивши покупку оригінальної короповій футболки "Я не товстий, Я - Коропятнік".

Оригінальний принт, зроблений за допомогою друку шовкотрафарет, змусить посміхнутися будь-якого навколо. Саме цей цікавий напис дає зрозуміти, що перед Вами - справжній і завзятий рибалка. Унікальний дизайн точно не залишиться непоміченим!

Принт не псуватиметься тривалий час завдяки використанню якісних фарб і особливою технологією друку. Дана модель виконана з 100% бавовни найкращої якості, яка не буде линяти або псуватися при тривалому використанні. Тканина вироби приємна до тіла, тому тіло буде відчувати комфорт за будь-яких погодних умовах. Привабливий вигляд цього стильного одягу буде довго зберігатися.

Купивши цю футболку на нашому сайті, ви з великим задоволенням будете годинами просиджувати з вудкою, хто - на березі, хто в човні, під сонцем і в холод, займаючись захоплюючим заняттям. Наш магазин зробить все можливе, щоб вам було просто і приємно купувати одяг.


Склад: 100% бавовна

Тип друку: Шовкотрафарет

Тканина українського виробництва.