Carper Shop - магазин дизайнерського одягу для коропятників та риболовів. Футболки. Товстовки. Кепки.

Футболки

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Caprer Shop - український виробник дизайнерського одягу для карпятников і рибалок.
Футболки для короповій риболовлі - перше з чого ми вирішили почати. На ринку представлено безліч брендових речей на рибаловну тематику, але нам дуже хотілося створити унікальний і якісний продукт, який зміг би конкурувати з лінійками світових брендів.
Для створення короповій футболки нами були залучені дизайнери, також як і ми закохані в риболовлю і готові створювати унікальний і якісний продукт. Перебравши десятки можливих варіантів, ми вибирали тільки ті, які одноголосно приймалися нашою командою.
Далі стояв вибір якісних матеріалів для пошиття футболки, який задовольняє потреб рибалки на тривалих сесіях:- футболка повинна "дихати" і ми використовуємо для пошиття тільки 100% бавовна- футболка не повинна швидко бруднитися і легко пратися- принт на футболці повинен бути дуже якісним і добре пратися, адже чистота - запорука здоров'я)- футболка повинна бути універсальна і могла б використовуватися не тільки на водоймах, а й у повсякденному житті.Футболка для риболовлі Carper Shop - бажання нести в маси все те ми робимо і те, чим хочемо ділитися!